top of page
myria_icon2020_1024x1024_B.png

Available languages:   

YКРАЇНСЬКА

FAQ

Мобільний додаток myRia:

 

Як надсилати гроші?

Завантажити додаток myRia, зареєструватися та сотворити транзакцію в додатку. Після створення транзакції знайдіть найближчий банкомат Euronet для підтвердження та оплати переказу.

 

Які операційні системи можна використовувати?

Рекомендується використовувати такі пристрої:

Android ОS 4.4+

iPhone iOS 9+

 

Які типи ідентифікаційних документів можна використовувати для завершення реєстрації?

Паспорт (закордонний)

Польський ідентифікаційний документ (Dowód osobisty)

Дозвіл на проживання (Karta Pobytu)

 

На жаль, ми не приймаємо водійське посвідчення

 

Після того, як транзакція була створена в додатку, скільки часу я маю для її оплати і підтвердження?

Ви можете підтвердити та оплатити переказ до півночі того ж дня, коли переказ був створений в додатку. Після півночі транзакція буде скасована (оплата не стягується), і ви зможете створити новий переказ, коли буде зручно.

 

Які способи отримання переказу доступні?

Залежно від країни призначення, ми пропонуємо виплату готівки у відділеннях, переказ на банківський рахунок / карту або доставка за адресою. Ви можете перевірити, які методи доступні для Вашої країни в мобільному додатку.

 

Які валюти можуть бути відправлені та виплачені?

Валюта відправлення завжди PLN (польський злотий). Валюта виплат залежить від партнера по виплаті та країни призначення.

 

Які ліміти на відправлення?

Ви можете надсилати до 3.000 PLN в день та 13.000 PLN протягом 90 днів. Якщо ви досягнете ліміту на 90 днів, ми попросимо вас надати нам додаткові документи, для підтвердження транзакції.

 

В які країни я можу відправити гроші?

Ми присутні у 160 країнах з більш ніж 507 000+ пунктів обслуговування. Ви можете перевірити актуальний список доступних країн в мобільному додатку.

 

Оплата переказу:

 

Де я можу підтвердити та оплатити переказ?

Ваш переказ можна підтвердити та оплатити в будь-якому банкоматі Euronet. Ви можете скористатися пошуком в мобільному додатку, щоб знайти найближчий банкомат.

 

Які способи оплати доступні в банкоматі?

Всі наші банкомати приймають картку, а понад 3000 приймають готівку. Ви можете скористатися пошуком в мобільному додатку, щоб знайти найближчий банкомат зі зручним для Вас способом оплати.

 

Що робити, якщо сканер штрих-коду в банкоматі недоступний?

Штрих-код можна також ввести вручну за допомогою клавіатури.

 

Як тільки моя транзакція була підтверджена та оплачена, скільки часу знадобиться для того, щоб вона була доступна для отримання?

Залежно від партнера по виплаті, але зазвичай протягом декількох хвилин (з урахуванням робочих годин на стороні виплати).

 

Як тільки переказ доступний до виплати, скільки часу має одержувач для її отримання?

Це залежить від партнера по виплаті але одержувач, як правило, матиме від 21 до 30 календарних днів для отримання переказу. Після закінчення цього періоду операція буде скасована через перевищення терміну дії. Якщо це станеться, зверніться до нас, і ми допоможемо вам у наступних кроках. Ви зможете знову надіслати гроші або отримати їх назад.

 

Яка максимальна кількість банкнот, яку приймає банкомат?

Наші банкомати зазвичай приймають не більше 150 банкнот на транзакцію.

 

Які номінали приймаються?

Вплатомати Euronet приймають банкноти, випущені Польським національним банком в купюрах 10, 20, 50, 100, 200 та 500 польських злотих. Монети не приймаються.

 

Як покласти готівку у вплатоматі Euronet?

Після відкриття затвора (кришки) банкноти повинні розміщуватися у модулі прийому готівки. Залежно від виробника банкомата, банкноти можуть бути розміщені горизонтально або вертикально.

 

Чому вплатомат не приймає всі мої банкноти?

Вплатомат має модуль розпізнавання банкнот. Якщо ви спробуєте внести банкноту, яка відрізняється від стандартної (наприклад, пошкодженої), банкнота буде повернена. Якщо ви не заберете повернені банкноти протягом 30 секунд, вони будуть поміщені в розрядний картридж. У цій ситуації необхідно зв'язатися з нами.

 

 

Виплата переказу:

 

Що потрібно одержувачу щоб отримати переказ?

Ваш одержувач повинен пред'явити PIN-код операції (відправнику необхідно надати його одержувачу, як тільки процес надсилання завершено) + дійсний документ. Ім'я та Прізвище одержувача в даних переказу має співпадати з ідентифікаційним документом одержувача.

 

Як знайти відділення для виплати переказу?

Ви можете скористатися пошуком в мобільному додатку myRia, щоб знайти найближчий зручний відділ для отримання переказу.

 

Якщо я надсилаю кошти в Україну, де одержувач може отримати гроші?

Ваш одержувач може отримати гроші в будь-якому відділенні наступних партнерів:

ПриватБанк, Ощадбанк, Універсал Банк | monobank, ПУМБ, Укргазбанк, Акордбанк, Кредобанк, Українська Фінансова Група, Банк Південний, ПРАВЕКС БАНК, БАНК ГЛОБУС, Банк Восток, Акордбанк, Індустріалбанк, Юнекс Банк, РВС Банк, Банк Кредит Дніпро, Нова Пошта.

Яка валюта доступна для отримання в Україні

EUR (євро), USD (долари США), UAH (гривні) - в залежності від партнера по виплаті.

 

Яка валюта доступна в країні отримання?

Залежно від країни отримання переказу, до виплати доступні: долари США, євро або місцева валюта. Ви можете перевірити, які валюти доступні для отримання в тій чи іншій країні в мобільному додатку.

 

Чи можна переказати кошти на банківський рахунок чи карту?

Крім традиційного отримання готівки в відділеннях, Ви можете здійснювати перекази на банківський рахунок чи карту. Або за допомогою таких каналів як Приват24, Ощад 24/7, або інші WEB-банкінгі доступні в банку-одержувачі.

 

 

 

Служба підтримки:

 

Якщо мені потрібно змінити, скасувати або повернути гроші, що я повинен зробити?

Для внесення змін, скасування або повернення коштів, просто подзвоніть нам, і ми швидко допоможемо (Служба підтримки +48 22 307 01 46) або зв'яжіться з нами по електронній пошті: myRiaEuronetPL@riafinancial.com. Якщо ви напишіть нам у вихідні, ми відповімо вам в понеділок.

 

Обслуговування клієнтів та робочі години:

Ми розмовляємо польською, українською, російською та англійською мовами. Наша служба підтримки працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 (GMT+2). Ви можете зв'язатися з нами, скориставшись формою "Контакт" у головному меню додатку myRia, і просто надішліть нам повідомлення або зателефонуйте нам.

bottom of page